Am adaugat trei tipuri noi de notificari automate

NexusMedia

Mesajde NexusMedia » 07 Oct 2017, 14:11

Cristian Marin

___
:blue18: Trebuie să încerci necontenit să urci foarte sus dacă vrei să vezi foarte departe. (Constantin Brancuşi)

AdrianS

RE: Am adaugat trei tipuri noi de notificari automate

Mesajde AdrianS » 07 Oct 2017, 14:30

Am adaugat urmatoarele tipuri de notificari automate:

1. Notificari Web + Android Push cu rapoarte de activitate ale site-ului propriu ContClient.ro
- Primiti zilnic o notificare la ora 7:45 cu un raport de accesare a site-ului propriu ContClient.ro de catre clientii dvs.
- Notificarea vine in sistemul WebApps (suport.nexuserp.ro) si un Push pe telefon/tableta

2. Notificari Web + Android Push cu platile online cu cardul primite pe ContClient.ro
- Primiti o notificare pentru fiecare plata online in parte primita si autorizata de sistemul nostru.
- Notificarea vine in sistemul WebApps (suport.nexuserp.ro) si un Push pe telefon/tableta

3. Notificari Web + Android Push + Email legate de comenzile online efectuate
- Primiti o notificare pentru fiecare comanda online in parte efectutata în Contul dvs. de client de pe https://www.suport.nexuserp.ro/infocont.php?idpag=8
- Notificarea vine in sistemul WebApps (suport.nexuserp.ro) , un Push pe telefon/tableta si un email pe adresa contului dvs.

UTILIZATORI NOTIFICARI AUTOMATE
Adrian Simionescu

___
:blue55: Dovada că există civilizaţii extraterestre inteligente e tocmai faptul că nu ne-au contactat!

Înapoi la “Nomenclatoare + Instrumente & Altele”