Filtrare camp "Transportator" in modulul "Comenzi expeditie" pe partenerii cu vehicule in proprietate

ASdevelopment

Filtrare camp "Transportator" in modulul "Comenzi expeditie" pe partenerii cu vehicule in proprietate

Mesajde ASdevelopment » 01 Noi 2017, 02:00

Versiune: v.17.19.34
conform discutiei telefonice am dori sa mai facem urmatoarea modificare:
- in lista de parteneri langa casutele de bifat: Platitor de tva, Aprobat , Persoana fizica, etc sa apara si Client si Caraus, astele incat eu cand introduc un partener sa pot bifa ce este : Client sau Caraus. La cei existenti dupa ce se implementeaza bifa aceea , selectam noi ce este Client sau Caraus.
- Apoi In lista de parteneri dupa ce se implementeaza criteriul acela de sortare: Client sau Caraus, selectez niste carausi anume sau toti carausii (gen ca in contacte la telefon) si apoi sa pot da acces la punctul de lucru la carausii selectati sau dupa caz la toti.
Padurariu Andrei

___
:blue46: Să faci acelaşi lucru de mai multe ori şi să aştepţi rezultate diferite, e o mare nebunie. Albert Einstein

admin

RE: Filtrare camp "Transportator" in modulul "Comenzi expeditie" pe partenerii cu vehicule in proprietate

Mesajde admin » 02 Apr 2018, 19:30

In modulul "Comenzi expeditie" am adaugat un nou filtru pentru transportator pe partenerii cu vehicule in proprietate. In combo-ul "Transportator" sunt adusi toti partenerii care detin un vehicul. Modificarea este valabila incepand cu versiunea 18.12.152.
COMENZI EXPEDITIE FILTRARE TRANSPORTATOR 01
-webadmin-
NexusMedia
___
:idea: Nu-ți fie frică să faci un pas mare. Nu poți trece o prăpastie din două sărituri mici. (David Lloyd George)

Înapoi la “Transport expeditii”