Buton de cautare in cadrul asistentului de descarcare note bucatarie

Atac

Buton de cautare in cadrul asistentului de descarcare note bucatarie

Mesajde Atac » 04 Noi 2014, 02:00

Versiune: v.16.62.12
am note de bucatarie manuale nedescarcate. la rulare asistent modul, nu apar retete asociate produsului din comanda decat daca setarea "Actualizare automata stoc" este debifata. Va rog sa introduceti un buton in asistent care sa verifice disponibilitatea retetelor fara sa trebuiasca sa debifez "Actualizare automata stoc", sa inchid modulul, sa il redeschid si dupa operatiunile manuale sa revin la setarile initiale, perioada in care oricum se face vanzare si prin POS-uri.
Catalin Morariu

___
:blue35: Munca in echipa presupune in primul rind sa-ti pierzi jumatate din timp explicindu-le celorlalti de ce nu au dreptate. (George Wolinski)

AndreeaB

RE: Buton de cautare in cadrul asistentului de descarcare note bucatarie

Mesajde AndreeaB » 23 Sep 2015, 16:46

Am inclus butonul "Caut" in cadrul asistentului de descarcare note bucatarie din cadrul modulului "Bucatarie" din aplicatia NexusERP (v.15.41.). Astfel, in fereastra vor fi aduse retetele tinand cont de modul de consum: conform retetelor actuale din Retete restaurant, respectiv conform retetelor din Restaurant POS.
BUTON CAUTARE RETETE IN ASISTENTUL DE DESCARCARE NOTE BUCATARIE 01
BUTON CAUTARE RETETE IN ASISTENTUL DE DESCARCARE NOTE BUCATARIE 02
Nu cred in nimic, dar iau in considerare totul.

Înapoi la “Nexus Restaurant”