Asistent generare note bucatarie pentru bonuri nescazute

Atac

Asistent generare note bucatarie pentru bonuri nescazute

Mesajde Atac » 23 Dec 2015, 02:00

Versiune: v.15.51.37
(am vorbit cu Ciprian)
clientul opereaza vanzari la punctul de lucru pe interfata Restaurant.POS, iar bonurile se trimit catre sediu nedescarcate si fara cumulare. Pentru produsele vandute care au reteta, trebuie sa introduc, manual, cate un document pentru fiecare zi si gestiune in modulul Bucatarie cu linii adaugate din bonuri nedescarcate. Totodata, mentionez faptul ca numerotarea nu se face cu carnet si trebuie sa nimeresc numere de document care nu au mai fost folosite.
Asadar, ne-ar fi util un asistent in modulul de bonuri fiscale care sa genereze automat aceste note de bucatarie restaurant.
Mentionez faptul acest client a platit 82 de licente si acest asistent m-ar ajuta la semnarea contractului de actualizare 2016.
Catalin Morariu

___
:blue35: Munca in echipa presupune in primul rind sa-ti pierzi jumatate din timp explicindu-le celorlalti de ce nu au dreptate. (George Wolinski)

AndreeaB

RE: Asistent generare note bucatarie pentru bonuri nescazute

Mesajde AndreeaB » 21 Ian 2016, 14:30

Pentru a facilita operarea am adaugat in modulul "Bucatarie" din cadrul aplicatiei NexusERP (v.16.4.) asistentul "Generare note din bonurile fiscale nescazute". Astfel, la prelucrare se introduc note de bucatarie pe fiecare zi si in gestiunea selectata cu produsele vandute din bonurile fiscale nescazute si care au reteta.
ASISTENT GENERARE NOTE DIN BONURI FISCALE NESCAZUTE 01
ASISTENT GENERARE NOTE DIN BONURI FISCALE NESCAZUTE 02
ASISTENT GENERARE NOTE DIN BONURI FISCALE NESCAZUTE 03
Nu cred in nimic, dar iau in considerare totul.

Înapoi la “Nexus Restaurant”